دسته: برترین ها

اعلام اسامی منتخبین ششمین دوره مسابقات قرآن پرتو نور مدارس ابتدایی پسرانه

  • ۱۳۹۵-۱۲-۰۵
  • دیدگاه غیر فعال شده است
جهت دریافت اسامی منتخبین کلیک نمایید.

نتایج پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم – رشته اذان

  • ۱۳۹۴-۱۲-۱۴
  • دیدگاه غیر فعال شده است
اسامی دانش آموزان منتخب رشته اذان در پنجمین دوره مسابقات قرآن مدارس پسرانه امام حسین (ع)

نتایج پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم – رشته قرائت

  • ۱۳۹۴-۱۲-۱۴
  • دیدگاه غیر فعال شده است
اسامی دانش آموزان منتخب رشته قرائت در پنجمین دوره مسابقات قرآن مدارس پسرانه امام حسین (ع)

نتایج پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم – رشته حفظ

  • ۱۳۹۴-۱۲-۱۴
  • دیدگاه غیر فعال شده است
اسامی دانش آموزان منتخب رشته حفظ در پنجمین دوره مسابقات قرآن مدارس پسرانه امام حسین (ع)

نتایج پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم – رشته ترتیل

  • ۱۳۹۴-۱۲-۱۴
  • دیدگاه غیر فعال شده است
اسامی دانش آموزان منتخب رشته ترتیل در پنجمین دوره مسابقات قرآن مدارس پسرانه امام حسین (ع)

نتایج پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم – رشته روخوانی

  • ۱۳۹۴-۱۲-۱۴
  • دیدگاه غیر فعال شده است
اسامی دانش آموزان منتخب رشته روخوانی در پنجمین دوره مسابقات قرآن مدارس پسرانه امام حسین (ع)

منتخبین چهارمین دوره مسابقات قرآن – رشته حفظ

  • ۱۳۹۴-۱۰-۰۶
  • دیدگاه غیر فعال شده است
اسامی دانش آموزان منتخب رشته حفظ به شرح ذیل می باشد : ردیف نام و نام خانوادگی پایه تحصیلی امتیاز رتبه 1 علي صابريان اول 95 اول 2 سیدحسین حسینی اول 93 دوم 3 اميرطاها انتظاري اول 92 سوم 1 محمدجواد دشتي دوم 95.5 اول 2 دانيال زماني دوم 94.5 دوم 3 علی معینی فرد […]

منتخبین چهارمین دوره مسابقات قرآن – رشته قرائت

  • ۱۳۹۴-۱۰-۰۶
  • دیدگاه غیر فعال شده است
اسامی دانش آموزان منتخب رشته قرائت به شرح ذیل می باشد : ردیف نام ونام خانوادگی پایه تحصیلی امتیاز رتبه 1 محمدحسین سرباززاده سوم 91 اوّل 2 امیرعلی نصراللهی سوم 82 دوّم 3 مهدی سلطانی سوم 75 سوم   1 سیدمحمدرضاحسینی چهارم 87 اوّل 2 محمدحسن مصطفوی چهارم 87 اوّل 3 عرفان مصطفوی چهارم 84 […]

منتخبین چهارمین دوره مسابقات قرآن –رشته ترتیل

  • ۱۳۹۴-۱۰-۰۶
  • دیدگاه غیر فعال شده است
اسامی دانش آموزان منتخب چهارمین دوره مسابقات قرآن  رشته ترتیل به شرح ذیل می باشد :   ردیف نام و نام خانوادگی پایه تحصیلی امتیاز رتبه 1 اميرحسين رجب زاده سوم 83 اوّل 2 محمدرضا ابراهيم زاده سوم 80 دوّم 3 محمدامين تبادكاني سوم 78 سوّم   1 معين اصغریان چهارم 82 اوّل 2 سجاد شکیبا […]

منتخبین چهارمین دوره مسابقات قرآن – رشته اذان

  • ۱۳۹۴-۱۰-۰۶
  • دیدگاه غیر فعال شده است
اسامی دانش آموزان منتخب رشته اذان به شرح ذیل می باشد :   ردیف نام و نام خانوادگی پایه تحصیلی امتیاز رتبه 1 محمد مهدیزاده چهارم 63.5 اوّل 2 احسان بشكني چهارم 53 دوّم 3 سجادموسی پور چهارم 53 دوّم 4 محمد حسين ضرابي چهارم 49 سوّم   1 علیرضاپیشنمازی پنجم 73 اوّل 2 پوريا […]
عنوان ۱ از ۲۱۲ »

آمار سایت